"İyi Değiliz Kötüyüz"

Şampiyonlar Ligi Play-off turunda Arsenal'e elenen Fenerbahçe'de Volkan Demirel, maç sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 28.08.2013 00:39
Değiştirme Tarihi: 28.08.2013 00:36
'İyi Değiliz Kötüyüz'

Şampiyonlar Ligi Play-off turunda Arsenal'e elenen Fenerbahçe'de Volkan Demirel, maç sonrası NTV Spor mikrofonlarına konuştu. Oynadıkları oyunun kendilerini de tatmin etmediğini belirten Volkan, "Görünen bir durum var; iyi değiliz kötüyüz" dedi.

Bu seviyede oynanan futbolda, yapılan hataların affedilmediğini söyleyen Volkan Demirel, "Arsenal bildiğimiz Arsenal. Bu seviyedeki takımlar, hataları affetmiyor. Bizim de yaptığımız hatalar sonucunda yediğimiz goller var. Sonuçta turdan elendik. Şampiyonlar Ligi'ne gidemiyoruz. Elimizde Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi var. Elimizden geldiği kadar da bu durumda daha iyi olmaya çalışacağız" dedi.

"Görünen bir durum var; iyi değiliz kötüyüz" diyerek son zamanlarda oynadıkları futbolla ilgili bir özeleştiri yapan Volkan, "Bu durumda ben ne dersem, kimseyi tatmin etmeyecek. Görünen bir durum var; iyi değiliz kötüyüz. Ama sonuçta Fenerbahçe'yi bu durumdan çıkartacak kişiler de bizleriz. Bizler elimziden geldiği kadarı ile her şeyi yapmayı düşünüyoruz, düşünmemiz gerekiyor. Fenerbahçe takımının bu olmaması gerekiyor" diye konuştu.

Takım olarak bugüne kadar zor durumlardan çıkmayı bildiklerinin de altını çizen tecrübeli kaleci, "Umarım ki ilerleyen zamanlarda bu formanın hakkını daha iyi vermeye çalışırız. Formanın hakkını vermezseniz, bu skorlarla karşılaşıyorsunuz. Bu skorlarla karşılaşmak da Fenerbahçe'ye yakışmıyor. Toparlanmamız gerekiyor. Biz çok zor günler yaşayarak, zorlukları aşarak güzellikleri başarmış bir takımız. İnşallah bu durumdan da çıkmayı bileceğiz" şeklinde konuştu.