İstenmeyen SMS'ler nasıl iptal edilir? | İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı

İstenmeyen SMS'ler nasıl ve nereden iptal edilir sorusunun yanıtı, son zamanların en çok merak edilen ve tartışılan konuları arasında yer almaya başladı. Birçok vatandaş telefonuna gelen SMS'ler yüzünden büyük rahatsızlık yaşamaya devam ediyor. Peki, istenmeyen SMS'ler nasıl iptal edilir? İşte İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 16:26
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 16:26
İstenmeyen SMS'ler nasıl iptal edilir? | İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı

Telefonlarına gelen ve istenmeyen SMS olarak tanımlanan mesajları iptal etmek isteyen yüzlerce vatandaş, konuyla ilgili araştırmalarını internet üzerinden yapmaya devam ediyor. Peki, istenmeyen SMS'ler nasıl iptal edilir? İşte İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı.

İSTENMEYEN SMS'LER NASIL VE NEREDEN İPTAL EDİLİR?

İleti Yönetim Sistemi üzerinden istenmeyen SMS'ler iptal edilebiliyor. İleti Yönetim Sisteminin internet adresi https://iys.org.tr/ adresi üzerinden giriş yaptıktan sonra Vatandaş girişi ekranına tıklıyorsunuz. Önünüze çıkan ekran üzerinden e-Devlet şifresi ile giriş yapabildiğiniz gibi Telefon numaranız üzerinden de giriş yapabiliyorsunuz.

Giriş işlemleri tamamlandıktan sonra sizin telefon numaranıza mesaj gönderen tüm ticari, elektronik, vb birçok siteyi görüntüleyebiliyorsunuz. Bu ekran üzerinden istediğiniz numaraya onay verebildiğiniz gibi istediğiniz numaranın size mesaj göndermesini reddedebiliyorsunuz

İLETİ YÖNETİM SİSTEMİ GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ