Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İşte Selahattin'in Hayalindeki Orçun

Evde oturmaktan giderek kilo alan Orçun’a Selahattin ve dedesi Şehmuz tepki gösterir. Ailece Orçun’un spora başlamasına karar verilir.

19.05.2012 14:05

Evde oturmaktan giderek kilo alan Orçun’a Selahattin ve dedesi Şehmuz tepki gösterir. Ailece Orçun’un spora başlamasına karar verilir. Konuşmalara kulak misafiri olan Açılay ise Orçun’a bambaşka bir teklifte bulunur. Açılay’ın teklifini daha cazip bulan Orçun, spor yerine Kocabaş ailesinin hiç tasvip etmediği bir kursa yazılır.Çağatay ve Emir bir film projesi için deneme çekimlerine giderler her ikiside rolü alabilmek için birbirleri hakkında ilginç açıklamalar yaparak rolü kapmaya çalışırlar...

Çağatay Ve Emir Rakip Oldu İzlemek İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.   Yeni bir filmde rol alabilmek için deneme çekimlerine katılan Çağatay kendini beğendirebilmek için şekilden şekile giriyor... Çağatay Deneme Çekiminde Kendinden GeçtiHaber ile ilgili metin girin!.   Babasının ve dedesinin zoruyla spora başlayan Orçun Selahattin're bakın neler yapıyor... Orçun, Selahattin'i KorkuttuHaber ile ilgili metin girin!.   Açılay'ın yardımıyla Tango'ya başlayan Orçun annesi yüzünden dansı bırakmak zorunda kaldı... Orçun Tango'ya BaşladıHaber ile ilgili metin girin!.    
Yorumlar | 0
üye profil