Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Demet Akalın'ın Düğün Hediyesi!

İşte Demet Akalın'ın Düğün Hediyesi!

Dün akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlenen Demet Akalın ve Okan Kurt, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayını İstanbul'da geçiriyor...

24.04.2012 17:30

Dün akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlenen Demet Akalın ve Okan Kurt, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayını İstanbul'da geçiriyor...Çift, sabah uyanınca hazırlanıp soluğu Kuruçeşme Kahvesi'nde kahvaltıda aldı. Demet Akalın, Twitter'a girmeyi de ihmal etmedi.Sabah Twitter'da evliliğinin ilk gününden bahseden Akalın, "Romantik sevgilim beni ilk günümüzde ofisine getirdi. Sağolsun çok romantik! 'Honeymoon kafasına girme. Onun da en güzelinden yapacağım sana' diyor" şeklinde bir ileti paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.Akalın ve Kurt çifti, gazetecilere de yakalandı. İkili araçlarının önlerini kesen gazetecilere zarf içinde para vermeyi de ihmal etmedi.Bu arada iddialara göre Okan Kurt eşine düğün hediyesi olarak Bentley marka bir otomobil hediye etti. Bu arada Akalın'ın, Twitter'daki soyadını değiştirip 'Kurt' yapması dikkatleri çekti.Ayrıca flasflas.comDemet Akalın'ın düğününden çok özel fotoğraflar paylaştı. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Düğünden İlk Kareler Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.  
Yorumlar | 0
üye profil