Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

'İşte Benim Stilim' pazartesi günü başlıyor...

İşte Benim Stilim hasreti bitiyor. Modayı yakından takip edenlerin severek izlediği İşte Benim Stilim yeni sezona başlıyor.

18.11.2016 09:32

İşte Benim Stilim, yeni sezonun ilk bölümü ile 21 Kasım Pazartesi günü TV8 ekranlarına geliyor. Tanıtımı ile büyük heyecan yaratan İşte Benim Stilim, yeni jürileri ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Modayı yakından takip eden izleyicilerin merakla bekledikleri İşte Benim Stilim, hafta içi her gün, 15.00'da TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Kemal Doğulu dönüyor!
İşte Benim Stilim'in sevilen jüri üyesi Kemal Doğulu, uzun bir aranın ardından programa geri dönüyor. Uğurkan Erez, Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüri koltuğuna oturduğu İşte Benim Stilim'in sunuculuğunu ekranların sevilen yüzü Öykü Serter yapacak.

İşte Benim Stilim'de final günleri ise jüri koltuğunda sürpriz bir misafir yer alacak. Final günleri tarzıyla ve renkli kişiliği ile milyonların sevgilisi olan Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim jürisinde yer alacak.

Yeni sezona yeni jürisi ve renkli yarışmacıları ile giriş yapacak olan İşte Benim Stilim çok yakında TV8 ekranlarında yerini alacak. İşte Benim Stilim ile ilgili tüm detayları acunn.com'dan ve tv8.com.tr'den takip edebilirsiniz...

İşte Benim Stilim, 21 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 15.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil