İşte Benim Stilim ilk bölümüyle TV8'de...

İşte Benim Stilim ilk bölümüyle TV8'de...

İşte Benim Stilim, bugün TV8 ekranlarında başlıyor. Yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapacak olan İşte Benim Stilim 15.00'da TV8'de...

İşte Benim Stilim uzun bir aranın ardından TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların en sevilen en renkli moda yarışması İşte Benim Stilim yeni yarışmacıları ve muhteşem jürisi ile ekranlara geliyor. Öykü Serter'in keyifli sunumu ile ekranlardaki yerini alacak olan İşte Benim Stilim, yeni jürisi ile sezona bomba gibi bir giriş yapacak.

Kemal Doğulu döndü
İşte Benim Stilim'in sevilen jüri üyesi Kemal Doğulu, jüri koltuğuna geri dönüyor. Uğurkan Erez, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş'ın yer aldığı İşte Benim Stilim'e Kemal Doğulu da katılıyor.

Final günleri sürpriz isim...
İşte Benim Stilim'e bomba bir isim daha geliyor. Sosyal medyanın sevilen ismi Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim'in yeni sezonunda final günleri jüri koltuğuna oturacak isimlerden biri olacak.

Yeni sezona yeni jürisi ve sürprizleri ile başlayacak olan İşte Benim Stilim, bugün ilk bölümü ile TV8'de olacak. İşte Benim Stilim, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 15.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 461 Güncelleme Tarihi: 21/11/2016 09:40:49
Yayınlanma Tarihi: 21/11/2016 09:40:22

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin