Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İşte Benim Stilim'de muhteşem gala

İşte Benim Stilim'de heyecan dolu ilk galasında sürpriz isimler geliyor. Kerimcan Durmaz'ın jüri koltuğuna oturacağı İşte Benim Stilim'in tanıtımı...

25.11.2016 11:51

İşte Benim Stilim yeni sezonun ilk galası ile pazar günü TV8 ekranlarına geliyor. İşte Benim Stilim'de ilk gala için geri sayım başladı. Pazar günü Kerimcan Durmaz'ın da katılımı ile ekranlara gelecek olan İşte Benim Stilim izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte Benim Stilim galasına Derya Uluğ ve Buray da şarkıları ile renk katacak.

Ekranların en renkli ve en sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim ilk galası ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kemal Doğulu, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş'ın jüri üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim'de Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz galada jüriye katılacak.

Sosyal medyanın en sevilen isimlerinden biri olan Kerimcan Durmaz'ın renk katacağı İşte Benim Stilim galası pazar günü 15.00'da TV8 ekranlarına gelecek. Öykü Serter'in keyifli sunumu ile ekranlara gelen İşte Benim Stilim'e şarkıları ile Derya Uluğ ve Buray renk katacak.

İşte Benim Stilim galası 27 Kasım Pazar günü 15.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil