İşte Benim Stilim'de kim elendi? (2 Ocak 2017)

İşte Benim Stilim'de kim elendi? (2 Ocak 2017)

İşte Benim Stilim'de son elenen isim belli oldu. İşte Benim Stilim'in 2 Ocak tarihli finalinde elenen isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'de elenen isim belli oldu. Ekranların en çok izlenen ve en sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'de haftanın eleneni belli oldu. Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz'ın jüri koltuğunda yer aldığı sunuculuğunu ise Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilim'de elenen isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'de birbirinden iddialı yarışmacılar tarzlarını ortaya koydular. Gelinlik konsepti ile birbirinden farklı olmaya çalışan yarışmacılar jüriyi ve ekranları başındaki izleyicileri şaşırtmayı başardılar. Sahne şovlarının yanı sıra iddialı konseptleriyle dikkat çeken yarışmacılardan Melek Özçağan, Bahar Candan ve Deniz Saral eleme potasına giren 3 isim oldu. Arkadaşlarının 'kalsın' oyu ile eleme potasından çıkan isim Deniz Saral oldu. Jüri karşısına geçen Melek ve Bahar arasında yapılan jüri oylamasında ise elenen isim belli oldu. Jürinin oy birliği yaptığı oylamada İşte Benim Stilim'e veda eden isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'in final bölümü ile ilgili tüm videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz...

Görüntülenme : 13463 Yayınlanma Tarihi: 03/01/2017 09:08:31

Haber Yorumları (7)

500
 • Yüksel Erdeniz
  8 ay önce
  Şu baharın detone şarkısı baydı ana okulundaki çocuklar bile.öö diyor artık gerçekten keyif alabileceğimiz program izleyelim.Bahar zehirlenmesi yaşıyoruz.kalite kirleniyor.
 • Semra Canberk
  8 ay önce
  Nurella esas BAHAR ı bir susturun ya arkadaşlarını hep tahrik ediyor ikizlerin ne suçu vardıki .Jüri yorum yaparken arkadan atlıyor bu ne cüret yetti artık o çıkınca başka kanala geçiyoruz.Bahar ın biraz kulağını okşayınız
 • Sıdıka Ayberk
  9 ay önce
  Artık yeterrr lütfen BAHAR BAHAR sıkıldık .Yarışmada kendi başına çabaları sonucu stil yaratmak isteyenlere el uzatalım.
  • hayri ak
   6 ay önce
   Bahar on numara he
 • Işıl OKTAY
  9 ay önce
  Lutfen çokkk rica ediyoruz ...BAHAR ı bu kadar şımartmayınız.Hele arkadaşlarına saygısızca yorum yapmasına hiç.ama hiç dayanamıyoruz.Birde o detone ŞARKI.sı yayınlandığı zaman kanal değiştiriyoruz.YETER ARTIK SESÎMÎZÎ. DUYUNUZ.TEŞEKKÜRLER.
 • mertan ertan
  9 ay önce
  Deniz Saral ın nesine kal dediler anlamadım,Melek elenmemeliydi.
 • Hakan Durmaz
  9 ay önce
  Melek elendiyse daha izlemem ben bu programı..

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin