İşte Benim Stilim'de kim elendi? (2 Ocak 2017)

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2017 09:08 | Değiştirme Tarihi: 03.01.2017 09:08

İşte Benim Stilim'de son elenen isim belli oldu. İşte Benim Stilim'in 2 Ocak tarihli finalinde elenen isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'de elenen isim belli oldu. Ekranların en çok izlenen ve en sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'de haftanın eleneni belli oldu. Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz'ın jüri koltuğunda yer aldığı sunuculuğunu ise Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilim'de elenen isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'de birbirinden iddialı yarışmacılar tarzlarını ortaya koydular. Gelinlik konsepti ile birbirinden farklı olmaya çalışan yarışmacılar jüriyi ve ekranları başındaki izleyicileri şaşırtmayı başardılar. Sahne şovlarının yanı sıra iddialı konseptleriyle dikkat çeken yarışmacılardan Melek Özçağan, Bahar Candan ve Deniz Saral eleme potasına giren 3 isim oldu. Arkadaşlarının 'kalsın' oyu ile eleme potasından çıkan isim Deniz Saral oldu. Jüri karşısına geçen Melek ve Bahar arasında yapılan jüri oylamasında ise elenen isim belli oldu. Jürinin oy birliği yaptığı oylamada İşte Benim Stilim'e veda eden isim Melek Özçağan oldu.

İşte Benim Stilim'in final bölümü ile ilgili tüm videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz...