Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İşte Benim Stilim'de gerginlik!

İşte Benim Stilim son bölümde gergin anlar yaşandı. Yarışmacıların kendi aralarındaki tartışmaları İşte Benim Stilim jürisinin de tepkisini çekti.

25.11.2016 10:10

İşte Benim Stilim yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. İddialı yarışmacıların yer aldığı İşte Benim Stilim yeni sezona hızlı başladı. Kemal Doğulu, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş'ın jüri koltuğunda oturduğu sunuculuğunu ise Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilim, 4. bölümü ile izleyenleriyle buluştu.

Yarışmacıların zaman zaman kendi aralarında gerginlik yaşadığı İşte Benim Stilim'de zaman zaman jüri üyeleri de çileden çıktı. Simay Tokatlı'nın konseptini açıkladığı İşte Benim Stilim son bölümde yarışmacılar arasında gerginlik yaşandı. Tepki çeken konsepti ile ilgili gelen yorumlara cevap veren Zimay Tokatlı ile Merve Özçağın tartıştı.

Nur Yerlitaş'ı kızdıran yarışmacı!
Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim'de podyuma çıkan Merve Özçağın'ın sergilediği tavırlara sinirlendi. Olumsuz yorumlara rağmen gülmeye devam eden Merve Özçağın'ın tavırlarına sinirlenen Nur Yerlitaş, müzik çalsa oynarsın dediği yarışmacının oynamaya başlamasına çok kızdı. Jürinin büyük tepki gösterdiği Merve Özçağın ise tavrını değiştirmedi.

Yorumlar | 0
üye profil