Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbullular Bugüne Dikkat!

İstanbullular Bugüne Dikkat!

Aralık ayıyla birlikte karakış yurt genelinde kendini iyice hissetirmeye başladı. Marmara, İç Anadolu, Ege ve Doğu Anadolu'da birçok ile yılın ilk karı yağdı.

08.12.2013 01:12

İstanbul'da yılın ilk karı Silivri, Hadımköy, Arnavutköy, Kartal ve Maltepe'nin yüksek kesimlerine düştü. Kartal'da yüksek kesimlerde evlerin çatıları ve ormanlık alan beyaza büründü. Bazı vatandaşlar, kar topu oynadı. Meteoroloji yetkilileri, İstanbul'da yarın havanın daha da soğumasıyla kar yağışının artabileceğini belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.KARTALTEPE 50 CMKocaeli'nin yüksek kesimlerine yılın ilk karı yağarken, Umuttepe'de kar kalınlığı 10, kayak merkezi Kartepe'de 50 santimetreye yaklaştı.BOLU DAĞI 9 CMBolu ve Düzce'de kar yağışı etkili olurken, kar kalınlığı Kartalkaya'da 20, Abant'ta 12 , Gölcük'te 9, Yedigöller'de 15 santimetreye ulaştı. D-100 Karayolu'nun Bolu Dağı kesiminde kar kalınlığı 9 santimetreye ulaşırken, Bolu-Mudurnu Karayolu'nun Tepe Karakolu mevkisinde sürücüler kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.Bursa'da da kar yağışı Uludağ ile kentin yüksek mahallelerinde etkili oldu. Jandarma ekipleri, Uludağ'a otobüs ve otomobillerin zincirsiz çıkışına izin vermedi.ANTALYA'DA DENİZ KEYFİTürkiye'nin büyük bir bölümünde soğuk hava ve kar yağışı etkili olurken, hava sıcaklığının 14, deniz suyunun 20 derece olarak ölçüldüğü Antalya'da vatandaşlar denize girdi.HABERTÜRK
Yorumlar | 0
üye profil