Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İstanbul’da belediye önünde silahlı saldırgan dehşeti !

İstanbul Ataşehir'de çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

12.08.2015 14:28

Alınan bilgiye göre, Ataşehir Belediyesi'ne vergi borcu ödemek için gelen ve akraba oldukları öğrenilen kişiler arasında tartışma çıktı.

Söz konusu kişiler belediye binasından ayrıldıktan sonra da devam eden tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Olayda, ilk belirlemelere göre 3 kişi yaralandı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı. Belediye binası çevresinde güvenlik şeridi oluşturuldu.

Polis ekipleri olayla ilgili bir kişiyi gözaltına alırken, kavga eden gruptakilere ait olduğu tespit edilen aracın bagajında pompalı tüfek bulundu. Araç, ayrıntılı incelenmek üzere emniyete götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor.

Ataşehir Belediyesi açıklama yaptı

Ataşehir Belediyesi önünde çıkan silahlı kavga ile belediyeden açıklama yapıldı. 

Yazılı açıklamada şöyle denildi: "Ataşehir Belediyesi önünde bugün meydana gelen silahlı çatışma, aralarında husumet bulunan Bingöl Erçişli iki aile arasında gerçekleşmiştir. Müteahhitlik yapan iki kişi arasında belediyemiz önünde başlayan tartışma, tarafların arkadaş ve akrabalarını çağırmasıyla kısa sürede silahlı çatışmaya dönüşmüştür. Ataşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kısa sürede müdahale ettiği olayda 2 kişi silahla yaralanmış, olaya karışanların bir bölümü gözaltına alınmıştır. Belediye binası önünde meydana gelen olayın belediyemizle hiçbir ilgisi yoktur. Olay Emniyet Müdürlüğü ekiplerince soruşturulmaktadır"

Nedeni arazi anlaşmazlığı

Ataşehir Belediyesi yakınında 3 kişinin yaralandığı silahlı kavganın arazi anlaşmazlığından kaynaklandığı belirtildi.

Yorumlar | 0
üye profil