İstanbul trafiğinde yağmur yoğunluğu devam ediyor

Meteoroloji'den alınan verilere göre Türkiye'nin büyük bölümü yağışlı havanın etkisi altında. Bu yağışlı hava trafiği de olumsuz yönde etkiliyor. İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan yağmur nedeniyle oluşan trafik yoğunluğu etkisini devam ettiriyor. Marmara, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde sağanak yağış bekleniyor. Yağışların Batı Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nde ise kar yağışı etkili olacak.

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2020 11:53
Değiştirme Tarihi: 15.12.2020 11:53
İstanbul trafiğinde yağmur yoğunluğu devam ediyor

İstanbul'da sabah saatlerinde yapmurunda etkisiyle artan trafik yoğunluğu devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yoğunluk haritasında saat 10.50 itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 58'e çıktı. Kadıköy D-100 Karayolunda her iki yönde de trafik etkili oluyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gece saatlerinden itibaren başlayan sağanak yağış sabahın ilk ışıklarına kadar etkisini sürdürürken, İstanbul'da trafik durma noktasına gelmişti. Rüzgarda bazı vatandaşların şemsiyeleri ters çevrilirken, metrobüs duraklarında da zaman zaman yoğunluk olduğu görüldü.

İlgili Sayfalar: Playlist