İstanbul Sultangazi'de kocasını başka bir kadınla yarı çıplak yakalayan K.K. çılgına döndü

Son dakika haberine göre, İstanbul Sultangazi'de kocasının kendisini aldattığını düşünen K.K. isimli kadın, bu şüphesinde haklı çıktı. Kocası S.K.'yı takip eden K.K., bir arkadaşının kendisine haber verip, 'Kocanın minibisü Uğur Mumcu Mahallesi'ndeki bir sokakta' demesi üzerine harekete geçti ve kocasını yarı çıplak vaziyette başka bir kadınla minibüs içinde bastı. Kadının, eşine ve yanındaki kadına saldırma anları cep telefonu kamerasına yansıdı. K.K.'nın kocası S.K., çevredekilerden 'Polisi çağırın' diyerek yardım istedi. İşte aldatılan kadın ve aldatan kocayla ilgili haberin detaylarları...

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 17:24
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 17:37

İstanbul Sultangazi'de yaşayan evli K.K., kocası S.K.'nın kendisini aldattığından şüpheleniyordu ve eşini takip etmeye başladı. Bir arkadaşı onu telefonla arayıp, eşinin minibüsünün Uğur Mumcu Mahallesi'ndeki bir sokakta olduğunu ifade etti. K.K. bahsedilen sokağa geldiğinde park halindeki minibüsü gördü ve kapısını açmaya çalıştı. Başarılı olamadı ve kapıya vurmaya başladı. Bu sırada olayı fark eden bir kişinin cep telefonu o anları kaydediyordu. 

Kocası sonunda kapayı açmak zorunda kaldı. K.K.'nın şüpheleri doğru çıkmıştı. Kocası S.K ve bir başka kadın yarı çıplak vaziyette aracın içindeydi. 

Kocasına saldırmaya başlayan K.K., ardından minibüsteki kadına doğru yöneldi ve ona da saldırdı. Karısını durdurmaya çalışan ancak başarılı olamayan S.K., çevredekilere seslenerek polis çağırmaları için yardım istedi. 

Olay yerine polis geldi ve K.K.’nin şikayetçi olması üzerine kocası S.K. ve yanındaki kadın D.D., ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 

(DHA)