İstanbul Sarıyer'de yaşandı! 4 kişi 2 kadına tecavüz edip görüntüleri çekti

İstanbul Sarıyer'de yaşanan olayda 4 kişi, 2 genç kadını otomobile zorla bindirip ormanlık alanda cinsel saldırıda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 14:11
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 14:11
İstanbul Sarıyer'de yaşandı! 4 kişi 2 kadına tecavüz edip görüntüleri çekti

İstanbul Sarıyer'de yaşanan olayda A.G, B.T, O.T. ve Z.N. isimli kişiler, N.M. ve R.A. isimli 2 genç kadını arabayla ormanlık alana götürdü. Burada kadınları taciz etmeye başlayan 4 şüpheli şahıstan 23 yaşındaki O.T. isimli genç, cebinden bıçak çıkararak genç kadınları tehdit ederek N.M. isimli genç kadına cinsel saldırıda bulundu. Mağdur N.M.'nin arkadaşı olan R.A. isimli genç kadınsa diğer şüpheliler tarafından kontrol edildiği için arkadaşına yardım edemedi. Bıçakla tehdit edildikleri için kendini savunamayan genç kadınlar, 4 şüpheli şahsın cinsel saldırısına uğradı.

Bu esnada 24 yaşındaki Z.N. isimli şüpheli şahıs, elindeki cep telefonuyla korkunç anları kayıt altına almaya başladı. Yaşanılan bu olay sonrası genç kadınların şikayetçi olması sonrası 4 şüpheli şahıs hakkında soruşturma başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, 4 şüpheli şahıs hakkında 'Nitelikli cinsel saldırı' ve 'Özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlarından 22 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. 

(Sabah)