Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul kilitlendi! Yoğunluk yüzde 80'e kadar çıktı

İstanbul kilitlendi! Yoğunluk yüzde 80'e kadar çıktı

TEM Otoyolu'nun Büyükçekmece ve Çatalca arasındaki bölümünde kar yağışı ve rüzgarın da etkisiyle kayan ve devrilen tırlar nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu.

06.01.2017 22:20

İstanbul'da TEM Otoyolu'nun Büyükçekmece ve Çatalca arasındaki bölümünde kar yağışı ve rüzgarın da etkisiyle kayan ve devrilen TIR'lar nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu

Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ve rüzgarın etkisiyle TEM Otoyolunun Büyükçekmece ve Çatalca arasındaki bölümünde 11 TIR kaydı. Bazı tırların devrildiği yolda trafik yoğunluğu yaşanıyor. 

Bariyerler kesilerek olay yerine ulaşıldı

Karayolları ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, araçların yoldan kaldırılması için yoğun çalışma yürütüyor. Ekiplerin bariyerleri keserek olay yerlerine ulaştığı ve TIR'ları kurtarmaya çalıştığı bildirildi.

Mesai saatinin bitimiyle yüzde 90'lara kadan çıkan trafik yoğunluğu 21.50 itibariyle halen yüzde 80 civarında devam ediyor. TEM Otoyolu, Seyrantepe'den başlayan yoğunluk Selimpaşa'ya kadar devam ederken, E-5'te Çağlayan mevkiinden başlayan araç kuyruğu Haramidere'ye kadar uzuyor.

AA

Yorumlar | 0
üye profil