Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Çifte ihaneti ortaya çıkaran telefon konuşması!

Yasak aşktan hamile kalan kadın sahte imzayla kürtaj yaptırdı. Kocası ise hem kendisinin hem de erkek kardeşinin aldatıldığını öğrendi. İki kadının ilişki yaşadığı kişiler de kuzen çıktı.

28.01.2015 10:33

İstanbul Esenyurt'ta şaşkına çeviren ihanet olayı. İddiaya göre eşini aldatan kadın sevgilisinden hamile kaldı. Kocasının imzasını taklit edip kürtaj yaptırdı. Kocası ise akılalmaz ihaneti bir telefon konuşması sayesinde öğrendi.

Erkek kardeşi de aldatılmış!Şoför koca Z.B. (42) erkek kardeşi A.B.'nin eşinin yaşadığı yasak aşk sayesinde karısıyla ilgili gerçeği öğrendi. Önce 4 çocuğunun annesi, 17 yıllık eşi C.B.'den boşanmak için mahkemeye başvurdu. Ardından da kürtaj işlemi nedeniyle hastaneye, doktora, eşine ve eşinin sevgilisine 470 bin liralık tazminat davası açtı. Bu telefonla ortaya çıktıZ.B. geçen yıl yaptığı suç duyurusunda "Erkek kardeşim A.B., bir gün eşini telefonda biriyle konuşurken yakaladı. Telefondaki kişi, eşine 'C.B. çocuk aldırdı her gün çıkıyor, sen niye çıkmıyorsun?' demiş. Kardeşim eşini sıkıştırarak hem kendisinin hem de benim aldatıldığımı öğrenmiş. Birlikte oldukları kişiler de amca çocuklarıymış" dedi.Polise ifade veren eş C.B. ise "Anlık düşünceyle ilişkim oldu. Eşimle birlikte yaşamak istiyorum" diye konuştu. 
Yorumlar | 0
üye profil