İstanbul'daki ünlü restoranda şoke eden görüntüler: Corona bak dalgana kardeşim

İstanbul Cihangir'de faaliyet sürdüren ünlü bir işletmede kaydedilen eğlence görüntüleri şoke etti. Sosyal mesafenin, koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı görüntülerde mekandaki kişiler dansözlü partide doyasıya eğlendi. Partiye katılan bir kişinin o anları sosyal medyasında 'Corona bak dalgana kardeşim' notuyla paylaşması ise dikkat çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 11:03
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 11:12

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle restoran, kafeterya ve benzeri eğlence yerlerinde saat 00.00’dan itibaren müzik yayınına izin verilmeyeceği ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirleri devre dışı bırakacak şekilde eski faaliyetine devam ettiği tespit edilen işletmeler kapatılacağı bildirilmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu kapsamda tüm yurtta denetimler hız kesmeden devam ederken, Beyoğlu Cihangir’daki ünlü bir restoranda önceki gece skandal görüntüler kaydedildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çalışanlar dışında kimsenin maske takmadığı eğlencede, restoranda bulunan kişiler sosyal medya hesaplarından o anlara dair paylaşımlarda bulundu. Paylaşım yapan kişilerden birinin 'Corona bak dalgana kardeşim' notunu düştüğü görüldü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: İHA