İstanbul'daki depremin ardından Naci Görür'den korkutan açıklama!

İstanbul Avcılar açıklarında meydana gelen 3.2'lik depremin ardından, deprem uzmanı Naci Görür, sosyal medya adresinden korkutan uyarıda bulundu. Kumburgaz fay hattı üzerinde meydana gelen depremler hakkında yorum yapan Naci Görür, bu depremlerin hiç hoş olmadığını hatta rahatsız edici olduğunu belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 09:59
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 09:59
İstanbul'daki depremin ardından Naci Görür'den korkutan açıklama!

Marmara'da gerçekleşen depremin ardından Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Kumburgaz fay hattı üzerinde yaşanan depremlerle alakalı konuşan Naci Görür, "Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici." ifadelerinde bulundu.

TWİTTER'DAN BU PAYLAŞIMI YAPTI!

Kumburgaz fayına dikkat çeken Görür, "Arkadaşlar, bugün Marmara’da meydana gelen 3.2’lik deprem şekilde görüldüğü gibi deprem beklediğimiz Kumburgaz Fayı üzerinde. Gerçi Marmara’da bu büyüklükteki depremler çökel içerisinde gaz çıkışları sonucu da gelişiyor ama onlar daha çok Tekirdağ Fayında görülüyor. Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici. İyi akşamlar." dedi.