İstanbul'da sahte içki yine can aldı!

Sahte içki ölümlerine bir yenisi daha eklendi. İstanbul Maltepe'de ihbar üzerine bir adrese giden polis ekipleri, sahte içki tüketen bir kişinin cansız bedenini buldu. 

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2020 17:09
Değiştirme Tarihi: 23.12.2020 17:09
İstanbul'da sahte içki yine can aldı!

Dün saat 14.30 sıralarında Maltepe Zümrütevler Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ihbar üzerine söz konusu eve gitti. İçeride bulunan Kemal T.'nin kapıyı açması üzerine ekipler elleri ve burnu kan içinde olan bir kişinin yerde yattığını gördü. Kemal T.'nin hayatını kaybettiği tespit edildi.

BİRLİKTE İÇMİŞLER 

Harem Otogarı'nda minibüsçülere aşçılık yapan Kemal T.'nin ilk ifadesinde, yerde yatan Hayrettin C. (48) ile çalıştığı yerden tanıştığını, ara sıra minibüslerde kahyalık yapan Hayrettin C.'yi kalacak yeri olmadığından evinde bir günlük misafir ettiğini söylediği öğrenildi. Üsküdar'dan aldıkları içkiyi gece geç saatlere kadar içtikten sonra uyuduklarını ve sabah kalktığında Hayrettin C.'nin öldüğünü fark ettiğini ardından hemen polisi aradığını söylediği bildirildi.

AMAN DİKKAT!

Olay yeri inceleme ekiplerinin evde yaptığı çalışmalarda hayatını kaybeden kişinin yere düşerken kapı camına çarptığı ve bu nedenle elinde kesikler olduğu belirlendi. Öte yandan ifade üzerine sattığı belirlenen Üsküdar Selimiye Mahallesi'nde bulunan büfeye baskın düzenlendi. Büfede yapılan aramalarda hayatını kaybeden kişinin tükettiği alkolün aynısının olduğu tespit edildi. İş yeri sahibi Engin M. gözaltına alındı.

(DHA)