İstanbul'da 'pes' dedirten görüntü: Sokak ortasında tuvaletini yaptı

Mide bulandıran olay İstanbul Esenyurt'ta meydana geldi. Bir şahıs, sokak ortasında pantolonunu indirerek tuvaletini yaptı. Güvenlik kamerası tarafından görünütlenen şahıs, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Görüntüler ise apartman sakinlerini şoka uğrattı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 15:26
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 15:26

Olay, dün öğle saatlerinde Esenyurt Fatih Mahallesi’nde yaşandı. Sokakta yürüyen bir vatandaş, bir süre etrafı kolaçan ettikten sonra araba ile evin arasında kalan boşluğa büyük tuvaletini yaptı.

Bu sürede rahatlığından ödün vermeyen vatandaş, görenlere pes dedirtti. Yaşanan o sıra dışı anlar ise çevredeki bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kameralarını izleyen apartman sakinleri, gördükleri karşısında şok yaşadı.

"ÇOK SIKIŞMIŞ SANIRIM"

Apartman sakini ise yaşadığı olay karşısında şok olurken yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Dün öğle saatlerinde ekmek almak için evden çıktım. Çıktığımda ağır bir koku duydum ve etrafıma bakındım. Pisliği gördüğümde ise sokak hayvanlarının yaptığını düşündüm. Ancak eve döndüğümde güvenli kameralarını incelendim. Gördüğüm manzara karşısında şok oldum. Bir adamın tuvaletini yaptığını gördüm. Herhalde çok sıkıştı ama sokak ortasına da yapılmaz ki. Ailemiz var kapımızın önünde kötü bir manzara ile karşılaştık" diye konuştu.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist