Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul'da maymun dehşeti!

İstanbul'da maymun dehşeti!

İstanbul'da sahibinin balkonda bıraktığı maymun kaçarak çocuk parkında oynayan çocuklara saldırdı.

23.09.2016 09:53

İstanbul'da sahibinin balkona bıraktığı maymu, parkta oynayan çocuklara saldırdı. 6 yaşındaki bir çocuğu darp edip ısıran maymunun sahibinden çocuğun annesi şikayetçi oldu.

İstanbul Fatih'te 6 yaşındaki Ömer Tuna, annesi Nuran Tuna ile birlikte Fındıkzade parkındaydı. Nuran Tuna'nın Gürcistan uyruklu komşusu N.T. geçtiğimiz aylarda Edirne'de bulunan bir petshop'tan maymun satın almıştı.

Genç kadın, satın aldığı maymuna evinde bakıyordu. Maymun bir müddet sonra bağlı olduğu balkon demirlerinden kurtularak, aşağıya atladı. Sokakta koşmaya başlayan maymun, çocukların bulunduğu parka kaçtı. Etraftaki insanlara ve parkta bulunan çocuklara saldıran maymun, minik Ömer Tuna'yı önce ısırdı ardından darp etmeye başladı. Ömer'i parktaki vatandaşlar ve annesi kurtardı. Minik Ömer, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan küçük çocuğun ağır derece yaralandığına dair rapor verildi.

Savcılığa başvuran minik Ömer'in ailesi saldırgan maymunun sahibinden şikâyetçi oldu. Savcılık, ailenin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar | 0
üye profil