İstanbul'da kan donduran olay! Boşanmak isteyen eşini defalarca bıçakladı...

İstanbul Bayrampaşa'da yaşanan olay adeta herkesin kanını dondurdu. Eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açan Aleyna Tülay Taş isimli kadın, markete süt almaya gittiği esnada eşi tarafından sürüklendi ve defalarca kez bıçaklandı. Aleyna Tülay Taş kanlar içinde yere yığılırken, markette bulunan vatandaşlar kadının yardımına koştu.

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2021 10:03
Değiştirme Tarihi: 04.04.2021 10:03
İstanbul'da kan donduran olay! Boşanmak isteyen eşini defalarca bıçakladı...

Olay, 2 Nisan günü Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Aleyna Tülay Taş isimli kadın, şiddet gördüğü gerekçesiyle eşi Okan Taş’tan boşanmak istedi.

22 Şubat günü Gaziosmanpaşa güvenlik birimlerine şiddet gördüğü gerekçesiyle başvuru yapan Aleyna Tülay Taş, koruma tedbirinin olduğu kadın sığınma evine gitmek istemediği için Bayrampaşa’da yaşayan annesinin evine yerleşti.

SÜT ALMAK İÇİN ÇIKTI, EŞİ TARAFINDAN DEFALARCA BIÇAKLANDI

2 Nisan günü süt almak için evden çıkan Aleyna Tülay Taş, sokakta boşanma aşamasında olan kocası Okan Taş ile karşılaştı. Okan Taş, eşini sürükleyerek götürmek istedi. Bu sırada kendisine direnen eşini, yanında getirdiği bıçakla güpegündüz sokak ortasında defalarca bıçakladı. Aleyna Tülay Taş kanlar içinde yere yığılırken, markette bulunan vatandaşlar kadının yardımına koştu.

CANİ KOCA KISA SÜREDE YAKALANDI

Boşanmak isteyen eşini defalarca bıçaklayan Okan Taş, ikameti orada olan bekçi tarafından olayda kullandığı bıçakla birlikte yakalandı. Yaralı kadın ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ekiplerin olayla ilgili başlattığı çalışma sürüyor.

DEHŞET ANLARI GÜVENLİK KAMERASIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Cani kocanın boşanmak isteyen eşini defalarca bıçakladığı o dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, cani kocanın eşini götürmeye çalıştığı bu sırada gitmek istemeyen karısını defalarca bıçakladığı ve olay yerinden kaçtığı görülüyor.

(İHA)