İstanbul'da ilginç olay! Sevgilisinin evine çilingirle girdi, hayatının şokunu yaşadı

İstanbul'da yaşanan bir olay büyük şaşkınlık yarattı. Sevgilisiyle tartışan genç adam sevgilisi kapıyı açmayınca eve çilingir çağırdı. Sevgilisinden haber alamadığını belirtip çilingirle kapıyı açtıran kişi içeride kız arkadaşıyla karşılaştı. Evin içinde erkek arkadaşını gören kadın yaşadığı şok karşısında karakola giderek şikayetçi oldu.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2020 15:04
Değiştirme Tarihi: 14.07.2020 15:04
İstanbul'da ilginç olay! Sevgilisinin evine çilingirle girdi, hayatının şokunu yaşadı

Sabah'ta yer alan habere göre, sevgili olan İklim Ö. ve Ahmet D. arasında tartışma yaşandı. Büyük bir tartışma yaşayan çift akşam saatlerine kadar iletişim kurmadı. Bunun üzerine Ahmet D. sevgilisini merak ettiği gerekçesiyle İklim Ö.'nün evine gitti. İklim Ö'nün kapıyı açmaması üzerine Ahmet D. eve çilingirci çağırdı ve kız arkadaşının izni olmadan eve zorla girdi. Erkek arkadaşını evde gören ve büyük bir şok yaşayan genç kadın hemen karakola gitti ve şikayetçi oldu. Genç kadın ikametine izinsiz giren sevgilisini affetmeyince olayla ilgili iddianame düzenledi. Savcılık 'Konut Dokunulmazlığını' ihlal eden sevgili Ahmet D., hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

ÇİLİNGİRE 'KIZ ARKADAŞIMDAN HABER ALAMIYORUM' DEDİ

Uzun süre kız arkadaşından haber alamayan Ahmet D., iddiaya göre İklim Ö.'nün mahallesinde bulunan çilingirciye giderek yardım istedi. Çilingire kız arkadaşından haber alamadığı için endişelendiğini ve hayatından kaygı duyduğunu belirttiği için Ahmet D.'nin teklifini kabul eden çilingir Ahmet D.'nin talebini kabul etti.

SEVGİLİSİNİ EVDE GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Önce dış kapıyı açan çilingir daha sonra genç kadının daire kapısını da açıp Ahmet D.'yi içeri soktu. Genç kadın karşısında sevgilisini görünce çığlık atarak yardım istedi ve polisi aradı. Olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. ifadesine başvurulan Ahmet D., sevgilisine uzun süre ulaşamadığı için hayatından endişe ettiğini ve bu nedenle eve girdiğini beyan etti.

2 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Genç kadın ikametine izinsiz giren sevgilisini affetmeyince olayla ilgili iddianame düzenledi. Savcılık 'Konut Dokunulmazlığını' ihlal eden sevgili Ahmet D., hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Dava İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülüyor.

Etiketler: istanbul - sevgili - çilingir