İstanbul'da ilginç kaza! Yürüyerek uzaklaştı!

İstanbul Halıcıoğlu’nda meydana gelen kazada, seyir halindeki bir sürücünün aniden fren yapması sonucu halk otobüsünün karıştığı 4 araçlı zincirleme kaza meydana geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2020 09:58
Değiştirme Tarihi: 15.12.2020 09:58
İstanbul'da ilginç kaza! Yürüyerek uzaklaştı!

Dün saat 16.30 sıralarında İstanbul Beyoğlu Halıcıoğlu-Okmeydanı Caddesi üzerinde meydana gelen kazada, hafif ticari araçla seyir halinde olan bir sürücünün yağış nedeniyle kayganlaşan yolda aniden frene basması sonucu halk otobüsünün de karıştığı 4 araçlı zincirleme kaza oldu. Olayın hemen ardından kazaya neden olan sürücü olay yerinden uzaklaştı. Diğer sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerde kimsenin yaralanmadığını belirleyerek kaza yerinden ayrıldı. Polis ekipleri ise kazayla ilgili sürücülerin ifadesine başvurduktan sonra inceleme yaparak tutanak tuttu.

"MALZEME BOŞALTMAYA GİTTİM"

Ekipler ve sürücüler olay yerinden ayrılacakları esnada ise kazaya neden olan sürücü yaya olarak kaza yerine geldi. Polis ekiplerinin “neden ayrıldın?” sorusuna üzerine sürücü, “Aracımda malzeme vardı onları dükkana boşalttım” diyerek cevap verdi. Ekiplerin olay yerinden ayrılmaması gerektiğini söylemesinin ardından polis otosuna alınan sürücü, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

(İHA) 

İlgili Sayfalar: Playlist