İstanbul'da iğrenç olay! Markette kadını taciz etti, serbest bırakıldı...

İstanbul Taksim'de bir markette yaşanan olay adeta mide bulandırdı. Yabancı uyruklu bir şahsın, markette bulunan kadını elle taciz etmesi üzerine market bir anda karıştı. Talihsiz kadının kocası olayı görmesiyle birlikte, tacizciye saldırdı. Emniyete götürülen şahıs işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yayınlanma Tarihi: 23.07.2021 17:04
Değiştirme Tarihi: 23.07.2021 17:04
İstanbul'da iğrenç olay! Markette kadını taciz etti, serbest bırakıldı...

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü saat 18.20 sıralarında Beyoğlu Talimhane’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde bir markete giren Nazlı İrem K. alışveriş yapmak istedi. O esnada genç kadının arkasından yaklaşan İsrail uyruklu Abd Elkarem K., kadına elle tacizde bulundu. Bunu gören kadının eşi, şahsı yumruklarla dövdü.

SERBEST BIRAKILDI

Ortalığın bir anda karıştığı kavgada şahıs, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Taciz ve darp anları ise güvenlik kameralarına yansıdı. Emniyete götürülen şahıs işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İHA