İstanbul'da güpegündüz 'yok artık' dedirten olay! Cansız mankenin yanına gitti ve...

İstanbul Kadıköy'de gündüz vakti kameralara takılan görüntü herkese yok artık dedirtti. Yoldan geçen bir şahıs, güpegündüz bir iş yerinin önündeki cansız mankenin üzerinden montu çıkardı ve üzerine giyerek kayıplara karıştı.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 10:11
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 10:11
İstanbul'da güpegündüz 'yok artık' dedirten olay! Cansız mankenin yanına gitti ve...

İstanbul Kadıköy'de gündüz vakti yaşanan olay herkesi şoke etti. Bir mağazanın önündeki kaldırımdan yürüyen şahıs bir anda cansız mankenin yanına yaklaştı ve üstündeki montu çıkartıp üstüne giydi. Montu üzerine giyen şahıs bir anda ortadan kayboldu. Olay anı kameralara böyle yansıdı.

Olay, dün saat 17.50 sıralarında Caferağa Mahallesi Sarraf Ali Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği öğrenilemeyen bir kişi işlek caddede yolun ortasında yürüyerek giyim mağazasının önüne geldi. Hırsız önce mağaza önündeki sergideki eşyaları eline topladı, daha sonra ise aldığı eşyaları beğenmeyerek yere bırakıp cansız mankenin üzerindeki montu gözüne kestirdi. Güpegündüz caddedeki insanlara aldırış etmeyen hırsız rahat tavırlarla uzun süre montu çıkarmak için uğraştı. Cansız mankenden montu çıkartan hırsız, sanki kendi montu gibi üzerine giyerek mağazanın önünden ayrıldı. Hırsızın rahat tavırları görenleri şaşkına çevirirken, yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, hırsızın sakin bir şekilde giyim dükkanının önüne geldiği ve montu cansız mankenden çıkartıp üzerine giyerek gittiği görülüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

İHA