İstanbul'da genç çifti vahşice katlettiler: Kadının cesedini yol kenarına attılar

Gelen bir son dakika haberine göre İstanbul Büyükçekmece'de kız arkadaşı Adalet Bike ile birlikte yürüyen Gökhan Denli, geçtiğimiz pazar gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından önce bıçaklandı ardından vurularak öldürüldü. Saldırganlar ayrıca Adalet Bike'yi de öldürüp cesedini yol kenarına attı. İşte İstanbul'da dehşetin ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 11:57
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 11:59

Son dakika haberine göre Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi'nde kız arkadaşı Adalet Bike ile saat 01.40 sıralarında yürüyen Gökhan Denli, otomobille yanlarına yaklaşan 2 kişiyle tartışmaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Saldırganlar araçtan inip Gökhan Denli'yi bıçaklayıp arkasından kurşun yağdırdı. Mermilerin isabet ettiği Gökhan Denli, olay yerinde yaşamını yitirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Saldırganlar, Adalet Bike'yi kaçırıp öldürdükten sonra cesedini yol kenarına bırakıp kayıplara karıştı.

Silah seslerini duyanlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını inceledikten sonra saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Denli ve Bike'nin cenazeleri ise Adli Tıp Kurumu'ndaki incelemenin ardından defnedilmek üzere ailelerine teslim edildi.

Kaynak: DHA-İHA