İstanbul'da deniz ulaşımı sis engeline takıldı

İstanbul'da deniz ulaşımı sis engeline takıldı
Yayınlanma Tarihi: 20.02.2019 09:31 | Değiştirme Tarihi: 20.02.2019 09:32

İstanbul'daki yoğun sis nedeniyle deniz ulaşımında bazı seferler iptal edildi.

 

İstanbul'daki yoğun sis nedeniyle deniz ulaşımında bazı seferler iptal edildi.
İstanbul'da dün akşam saatlerinden beri özellikle Boğaz çevresinde etkili olan yoğun sis nedeniyle bazı seferler yapılamıyor.

Şehir Hatları'nın iptal seferleri şöyle;


-İstinye-Çubuklu arabalı vapur seferleri


-Beykoz kalkışlı seferler


-Beşiktaş-Adalar seferleri


-Eminönü-Adalar seferi


-Eminönü-Kadıköy,


-Karaköy-Kadıköy 


-Beşiktaş-Kadıköy

 

İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) internet sitesinde yer alan duyuruda ise, olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 08.00 Yalova-Pendik ile Pendik-Yalova seferlerinin iptal edildiği bildirildi.

 


 

 

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.