İstanbul'da aile sağlığı merkezinde satırlı maganda dehşeti!

Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul'da bulunana bir aile sağlığı merkezine giren kişi büyük korkuya neden oldu. Elindeki satırla panolara vuran ve ardından fırlatan kişi, merkezden ayrıldı. Doktorlar ve çalışanlar, şahsı görür görmez odaya saklanırken o anlar kameraya yansıdı.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 10:51
Değiştirme Tarihi: 25.11.2021 10:51

Olay, İstanbul'da bulunan bir aile sağlığı merkezinde geçtiğimiz haftalarda yaşandı. Kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs, elinde satır ile aile sağlığı merkezine girdi. Burada duvardaki panolara ve oturaklara satır ile vuran şahıs, daha sonra elindeki satırı fırlattı. Olaya tanık olan doktorlar ve diğer çalışanlar, satırlı şahıstan kendilerini korumak için odaya kaçarak saklandı. Satırı fırlatan şahıs kimseye saldırıda bulunmadan aile sağlığı merkezini terk etti. Aile sağlığı merkezine gelen polis inceleme yaparak şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Polis ekiplerinin titiz çalışması sonrası, şahsın 15 Kasım tarihinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğiştim ve Araştırma Hastanesine yatırıldığı öğrenildi.

Öte yandan satırlı şahsın sağlık ocağında paniğe neden olduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde şahıs elindeki satırla duvara ve duvardaki panolara vuruyor, ardından satırı yere fırlatıyor. Olaya tanık olan doktor ve çalışanlar kendilerini korumak için odaya saklanıyor.

İlgili Sayfalar: Playlist