Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul'da banka soygunu!

İstanbul'da banka soygunu!

İstanbul Avcılar’da bir banka şubesine gelen yüzleri maskeli silahlı iki kişi, banka çalışanlarını etkisiz hale getirdikten sonra kasada bulunan yaklaşık 50 bin TL’yi alarak olay yerinden kaçtı.

25.05.2015 15:14

İstanbul Avcılar’da bir banka şubesine gelen yüzleri maskeli silahlı iki kişi, banka çalışanlarını etkisiz hale getirdikten sonra kasada bulunan yaklaşık 50 bin TL’yi alarak olay yerinden kaçtı.

İstanbul Avcılar'da Üniversite Mahallesi’nde bulunan bir bankanın Avcılar Metro Durağı şubesinde saat 11.00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Banka şubesine gelen yüzleri maskeli 2 kişi, silah tehdidiyle önce bankada bulunanları etkisiz hale getirdi.

İki soyguncu daha sonra kasada bulunan yaklaşık 50 bin TL’yi bir çuvala koyduktan sonra dışarıda kendilerini bekleyen bir otomobile binerek olay yerinden hızla uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yerinde parmak izi çalışması yapan polis, bankanın güvenlik kamerası görüntülerini de incelemeye aldı.

Avcılarda banka soyan 3 kişi yakalandı

İstanbul'da yüzleri maskeli silahlı kişiler bir banka şubesini soyup olay yerinden kaçtı. Soygunun ardından hava destekli operasyon başlatan polis yaklaşık iki saat sonra soygunu gerçekleştiren 3 kişiyi paralarla birlikte gözaltına aldı.

Avcılar’da bir banka şubesini soyan 3 şüpheli çaldıkları paralar ve olayda kullandıkları pompalı tüfekle yakalandı. Üniversite Mahallesi’nde bulunan bir bankanın Avcılar Metro Durağı şubesinde saat 11.00 sıralarında gelen yüzleri maskeli iki kişi şubede bulunanları silah tehdidiyle etkisiz hale getirdikten sonra soygun gerçekleştirmişti. Paraları çuvala koyan 2 kişi dışarıda kendilerini bekleyen bir otomobile binerek olay yerinden hızla uzaklaşmıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri yürüttüğü çalışma sonucu soygunu gerçekleştiren 3 kişiyi saat 13.00 sıralarında gözaltına aldı. Şüphelilerle birlikte soygunda kullanılan pompalı tüfek ve çaldıkları 97 bin TL, 43 bin dolar ve 26 bin euro ele geçirildi.

Yorumlar | 0
üye profil