Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İstanbul'a kar geliyor...

Tüm yurdu etkisi altına alacak soğuk hava, Ege ve Akdeniz kıyıları dışında tüm bölgelere kar yağışı getirecek. İstanbul ve İzmir'de sıcaklık -6'ya kadar düşecek.

10.12.2016 20:06

Türkiye, yeni haftada buz tutacak. Salı gününden itibaren hissedilir derecede azalacak sıcaklıklar, neredeyse tüm bölgelerde kar yağışını beraberinde getirecek.

İstanbul'da Salı günü karla karışık yağmur görülecek, Çarşamba kentte kar yağışı var. Perşembe ara verecek yağış Cuma günü yeniden etkisini gösterecek. Hafta içinde kentte gece hissedilen sıcaklığın -6 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Meteoroloji, kar yağışının kuzey, iç ve doğu kesimlerde yer yer yoğun olacağını bildiriyor. Soğuk hava hafta sonuna kadar yurdu terk etmeyecek.

Hafta ortasında Ege ve Akdeniz kıyıları dışında tüm Türkiye kar yağışı alacak. Meteoroloji'nin verilerine göre, başkent Ankara'da Salı ve Çarşamba günü kar yağışı var. Gece sıcaklıkları -10 dereceye kadar düşecek.

İzmir'de ise kar yağışı görülmese de hava oldukça soğuk. Yeni haftada geceleri -3'e kadar düşecek sıcaklıklar, -6 derece hissedilecek.

Yorumlar | 3
üye profil
Melisa sari 2 yıl önce
İzmir e kar ne zaman yağacakrn
Melike genç 2 yıl önce
İnşallah yağar allahım inşallah rnGeceleri hep dua ediyorum yağsın diyee rnLapa lapa yağsın yerlerde hep kar olsun sonra vali amcacım okulları tatil etsin inşallah Ben bu meteorolojiyede güvenmiyom niye diye sorarsanız çünkü geçen hafta çarşamba günü kar yağacak dediler yağmadı Şimdide bu hafta salı ve çarşamba yağacak diyorlar eğerrr yağmasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kar yağsın
Mert Pektaş 2 yıl önce
Dogru Sölüyorsunuz Bende Çok İstiyom Yağsın Diye :D