Isparta'da öldürülen Gamze Esgicioğlu'nun, cinayetten birkaç saat önceki görüntüleri ortaya çıktı

Son dakika haberine göre, Isparta'da dün sevgilisi Hasan Bölüm tarafından öldürülen 23 yaşındaki Gamze Esgicioğlu'nun, hayatını kaybetmeden sadece birkaç saat önce, kaldığı apartın bitişiğindeki markete gelip alışveriş yaptığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı. Cinayet kurbana giden Gamze Esgicioğlu'nun markete alışveriş yaptığı, katil sevgili Hasan Bölüm'ün ise aparta doğru gidip, bir süre sonra da yanında köpekle döndüğü görülüyor. 

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 15:55
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 15:56

Isparta yaşayan 23 yaşındaki Gamze Esgicioğlu, dün saat 06.00 sıralarında yaşadığı 4 katlı apartın 3'üncü katındaki dairede göğsünden bıçaklanarak sevgilisi Hasan Bölüm tarafından katledilmişti. Polis ekipleri, olay sırasında evde olan Gamze Esgicioğlu'nun sevgilisi Hasan Bölüm ile M.K., H.Y. ve İ.O.B. adlı erkek şüphelileri gözaltına alırken, sevk edildikleri adliyede 3 şüpheli serbest bırakıldı, Hasan Bölüm ise tutuklanmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kıskançlık yüzünden tartışma yaşadıklarını ifadesinde dile getiren Hasan Bölüm, Gamze Esgicioğlu'nun eline aldığı bıçakla üzerine doğru yürüdüğünü, yaşanan arbede sırasında da bıçağın Gamze Esgicioğlu'na saplandığını anlattığı belirtildi. Yapılan otopside Gamze Esgicioğlu'nun vücudunda bıçak ve darp izlerine rastlandığı bildirildi.

GELDİKLERİ OTOMOBİL KAMERAYA YANSIMIŞTI

Öte yandan, olayın yaşandığı gün aralarında Hasan Bölüm'ün de bulunduğu 4 erkek şüphelinin Gamze Esgicioğlu'nun kaldığı apart daireye geldikleri otomobil, güvenlik kamerası görüntülerine yansımıştı. Görüntülerde, 07 FDP 46 plakalı otomobilin apart dairenin bulunduğu sokağa geldiği anlar yer almıştı.

İKİ SEVGİLİ GÜVENLİK KAMERALARI KAYDETTİ

12 Ekim Pazartesi saat 19.30 sıralarında ise Gamze Esgicioğlu ve sevgilisi Hasan Bölüm'ün olayın meydana geldiği aparatın hemen yanında bulunan markette birlikte görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Gamze Esgicioğlu'nun markete giriş anları yer aldı. Gamze Esgicioğlu'nun marketin önüne geldiği sırada, sevgilisi Hasan Bölüm'ün ise aparta doğru ilerlediği görüldü. Gamze Esgicioğlu, 2 çikolata ve 1 paket sigara aldıktan sonra marketin önüne gelerek Hasan Bölüm'ü beklediği, bir süre sonra yanında bir köpekle gelen Esgicioğlu ile birlikte geldikleri yöne doğru gittikleri görüntülere yansıdı.

Kaynak: DHA