11 gün sonra acı haber geldi

Suriye’den IŞİD tarafından Kilis’e atılan roket sonucu yaralanarak hastaneye kaldırılan Gülten Canpolat, hayatını kaybetti.

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2016 14:18
Değiştirme Tarihi: 29.01.2016 14:21
11 gün sonra acı haber geldi

Yaralı öğrenci, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Kilis'te geçen hafta bir okulun bahçesine Suriye'den atıldığı belirlenen bir roketin patlaması sonucu yaralanan öğrenci, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Alınan bilgiye göre, Kilis kent merkezinde geçen hafta Suriye'den atılan bir roketin Eyüp Gökçeimam Ortaokulunun bahçesinde patlaması sırasında yaralanan 7. sınıf öğrencisi Gülten Canpolat, tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

Canpolat'ın cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Cenaze otopsi işlemlerinin ardından, aileye teslim edilecek.

Suriye'de 18 Ocak 2016 günü terör örgütü IŞİD mevzilerinden, Kilis kent merkezindeki Eyüp Gökçeimam Ortaokulunun bahçesine atılan bir roketin patlaması sonucu bir kadın görevli olay yerinde hayatını kaybetmiş, bir öğrenci ile bir öğretmen de yaralanmıştı. Sağlık durumu ağır olan Canpolat, Gaziantep'e sevk edilmişti.