İş insanı Hacı Ahmet Ziylan hayatını kaybetti

Gaziantepli iş insanı ve hayırsever Hacı Ahmet Ziylan 85 yaşında yaşamını yitirdi. Sosyal medyada vefat haberini alanlar Hacı Ahmet Ziylan'ı hayırseverliği ile andılar. 

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 09:04
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 09:04
İş insanı Hacı Ahmet Ziylan hayatını kaybetti

FLO ayakkabının kurucusu iş adamı ve hayırsever Hacı Ahmet Ziylan hayatını kaybetti. Ziylan'ın vefatını duyan yakınları ve sevenlerinin bazı sosyal medya mesajları şöyle: 

"Gözü gönlü bol yaşama gayesi insanlığa hizmet olan hayırsever işadamı Ahmet Ziylan amca hakka yürüdü Rabbim mekanını Cennet eylesin"

"Gaziantepli Hayırsever İşadamı Ahmet Muktad Ziylan, 85 yaşında yaşamını yitirdi. Merhuma Allah'tan rahmet; yakınlarına ise başsağlığı diliyorum."

"Hacı Ahmet Ziylan Bey vefat etti. O, örnek bir müteşebbis, cömert bir hayırsever, başarılı bir iş adamı, Arif bir Anadolu insanı ve salih bir Müslüman idi. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah."

"Mütevazi kişiliği, hoş sohbeti ve hayırseverliği ile tanınan, yüzlerce hafızın yetişmesinde emeği olan Kur'an aşığı Ahmet Ziylan amcamız vefat etmiştir. Rabbim gani gani rahmet eylesin. Peygamber'imize komşu eylesin."