İş için otogara gelen kıza iğrenç tuzak! Polis ekipleri 1 gün sonra yarı çıplak halde buldu

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda mide bulandıran bir olay yaşandı. 18 yaşındaki genç kız, iş aramak için gittiği otogarda, kendisine yardımcı olacağını belirten şahıs tarafından iğrenç tuzağa düşürüldü. Kızı kandıran şahsın, kaldığı metruk odaya gidip burada kıza zorla uyuşturucu içirip cinsel istismarda bulunduğu ifade dildi. 18 yaşındaki genç kızın, 1 gün sonra yarı çıplak halde polis ekipleri tarafından bulunduğu belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2021 12:06
Değiştirme Tarihi: 08.01.2021 12:06
İş için otogara gelen kıza iğrenç tuzak! Polis ekipleri 1 gün sonra yarı çıplak halde buldu

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, 16 Kasım 2020 günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda iğrenç bir olay yaşandı. Otogara iş bulmak için gelen 18 yaşındaki E.K., burada yaşamını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı. 

Sedat S., 18 yaşındaki genç kıza 'sana yardımcı olacağım' dedi ve ardından E.K.'yi, otogarda yaşamını sürdürdüğü A2 kule 3. kattaki metruk odaya götürdü

Haber ile ilgili metin girin!.

Sedat S. burada iddiaya göre uyuşturucu içti ve zorla genç kıza da içirdi. Uyuşturucunun etkisinde olan küçük kız burada cinsel istismara maruz kaldı.

 

Baygınlık geçiren E.K., ertesi gün otogarda yapılan denetimler sırasında bulundu. Yarı çıplak olarak yerde olan E.K. üzerine battaniye örtülerek götürüldü.

Odadaki uyuşturucu maddeler de ele geçirilirken, hastanede tedavi altına alınan genç kız kendisine uyuşturucu içirip zorla birlikte olduğunu öne sürdüğü Sedat S.'den şikayet oldu. Sedat S. ise ilk ifadesinde suçlamayı kabul etmedi.

SAVCILIK İDDİANAME DÜZENLEDİ 

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda, adli kontrol ile serbest bırakılan Sedat S. hakkında iddianame düzenledi.

Hazırlanan iddianamede, genç kıza uyuşturucu madde kullandırarak beden ve ruh bakımından kendisini savunmayacak durumda olduğu sırada kendisiyle zorla cinsel istismarda bulunduğu, yine uyuşturucu madde etkisinde olan E.K.'nin olay yerinden ayrılma ve kendisine engel olma hürriyetine engel olarak üzerine atılı suçları işlediği anlatıldı.

25 YIL HAPSİ İSTENİYOR 

25 yıla kadar hapsi istenen genç adam, ilerleyen günlerde Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Kaynak: SABAH