İş adamları Beylikdüzü'ndeki lüks restoranda birbirine girdi! İşte o anlar...

Aralarında ticari anlaşmazlık bulunan iş ayrı şirketin sahibi ve beraberindekiler, Beylikdüzü'ndeki lüks bir restoranda anlaşmazlıkları çözmek için bir araya geldi. Dün saat 15.30 sıralarında bir araya gelen grup önce tartışmaya başladı ve ardından birbirlerine saldırdılar. Silahlı kişilerin de görüldüğü olayda tekme tokat havada uçuştu, yaşananlar da güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 10:19
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 10:19

Beylikdüzü'nde ticari anlaşmazlıklarını çözmek için bir araya gelen şirket sahipleri, yemek yiyip alacak verecek konusunu konuşmaya başladı. Bu konu nedeniyle ayrışan şirket sahipleri tartışmaya başladı. 

Bu sırada masaya bir kişi geldi ve belinden çıkardığı silahı tehdit amacıyla iş adamının karnına dayadı. Tehdit nedeniyle korku ve panik yaşayan işadamı ve beraberindekiler de restoranı terk etmeye çalıştı. Karşı tarafın beraberindekiler ise buna engel olarak, onları darp etmeye başladı.

Restoran çalışanları kavgayı ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. Kavgada 3 kişi feci şekilde dövüldü. Darp edilen kişiler polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Polis, olaya ilişkin soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA