Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'İntikam Vakti' TV8'de başlıyor

'İntikam Vakti' TV8'de başlıyor

İntikam Vakti, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kaliteli yapımları izleyici ile buluşturan TV8, İntikam Vakti ile hafta içi her gün evlerinize konuk oluyor.

23.10.2016 16:04

İntikam Vakti 24 Ekim Pazartesi 16.00'da TV8'de başlıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan İntikam Vakti, izleyenleri ekrana kilitleyecek. TV8 ekranlarının yeni dizisi İntikam Vakti, iki kardeşin hayatlarını ekranlara taşıyacak. Emmy ödüllü dizi İntikam Vakti, 24 Ekim Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.00'da ekranlarda...

İntikam Vakti dizisinin konusu:
Inez ve Maria iki küçük kız kardeştir. Aileleri ile gittikleri piknik sırasında kavga eden kız kardeşler nehre düşerler. Babaları önce Inez’i kurtarır. Fakat Maria’yı kurtarmaya çalışırken boğulur.

Maria nehrin karşı tarafından çıkmayı başarır ve ormana doğru kaçar, fakat arama ekipleri Maria’yı bulamazlar. Maria’nın ölmüş olduğunu düşünürler. Oysa Maria orman yolunda başka bir aile ile karşılaşmıştır. Maria ile aynı yaştaki kızlarını yeni kaybetmiş olan bu aile, Maria’yı kendi kızları gibi büyütmeye karar verir. Çünkü küçük kız, yaşadığı şok nedeniyle hiçbir şey hatırlamamaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 6
üye profil
tuğçe koçer 7 ay önce
dizi neden yayınlanmıyor bari internet sitenizde verin bölümleri
necati 1 yıl önce
intikam vakti neden yayınlanmıyor
M.Özkan ERGÜL 2 yıl önce
TV8,5 Kanalında yayınlakmakta olan İntikam vakti dizisi neden kaldırıldı.
Anahita ka 2 yıl önce
Intikam vakti yapimi hanki senedir?
rabia caner 2 yıl önce
lütfen intikam vakti dizisini tekrar yayına koyarmısınız
Semra Uzun 2 yıl önce
Dizi neden yayınlanmıyor acaba