'İntikam Vakti' TV8'de başlıyor

'İntikam Vakti' TV8'de başlıyor

İntikam Vakti, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kaliteli yapımları izleyici ile buluşturan TV8, İntikam Vakti ile hafta içi her gün evlerinize konuk oluyor.

İntikam Vakti 24 Ekim Pazartesi 16.00'da TV8'de başlıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan İntikam Vakti, izleyenleri ekrana kilitleyecek. TV8 ekranlarının yeni dizisi İntikam Vakti, iki kardeşin hayatlarını ekranlara taşıyacak. Emmy ödüllü dizi İntikam Vakti, 24 Ekim Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.00'da ekranlarda...

İntikam Vakti dizisinin konusu:
Inez ve Maria iki küçük kız kardeştir. Aileleri ile gittikleri piknik sırasında kavga eden kız kardeşler nehre düşerler. Babaları önce Inez’i kurtarır. Fakat Maria’yı kurtarmaya çalışırken boğulur.

Maria nehrin karşı tarafından çıkmayı başarır ve ormana doğru kaçar, fakat arama ekipleri Maria’yı bulamazlar. Maria’nın ölmüş olduğunu düşünürler. Oysa Maria orman yolunda başka bir aile ile karşılaşmıştır. Maria ile aynı yaştaki kızlarını yeni kaybetmiş olan bu aile, Maria’yı kendi kızları gibi büyütmeye karar verir. Çünkü küçük kız, yaşadığı şok nedeniyle hiçbir şey hatırlamamaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 7690 Yayınlanma Tarihi: 23/10/2016 16:04:00

Haber Yorumları (5)

500
 • necati
  8 ay önce
  intikam vakti neden yayınlanmıyor
 • M.Özkan ERGÜL
  9 ay önce
  TV8,5 Kanalında yayınlakmakta olan İntikam vakti dizisi neden kaldırıldı.
 • Anahita ka
  9 ay önce
  Intikam vakti yapimi hanki senedir?
 • rabia caner
  11 ay önce
  lütfen intikam vakti dizisini tekrar yayına koyarmısınız
 • Semra Uzun
  1 yıl önce
  Dizi neden yayınlanmıyor acaba

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin