İntikam Vakti hafta içi her gün TV8 ekranlarında...

İntikam Vakti, hafta içi her gün TV8 ekranlarına geliyor. Emmy ödüllü TV dizisi İntikam Vakti, iki kardeşin nefes kesen hayatını ekranlara taşıyacak.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2016 13:02
Değiştirme Tarihi: 24.10.2016 13:02

İntikam Vakti bugün 16.00'da TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İntikam Vakti, izleyenleri ekrana kilitleyecek. TV8 ekranlarının yeni dizisi İntikam Vakti, iki kardeşin hayatlarını ekranlara taşıyacak. Emmy ödüllü dizi İntikam Vakti, bugünden itibaren hafta içi her gün 16.00'da ekranlarda...

İntikam Vakti dizisinin konusu:

Inez ve Maria iki küçük kız kardeştir. Aileleri ile gittikleri piknik sırasında kavga eden kız kardeşler nehre düşerler. Babaları önce Inez’i kurtarır. Fakat Maria’yı kurtarmaya çalışırken boğulur.

Maria nehrin karşı tarafından çıkmayı başarır ve ormana doğru kaçar, fakat arama ekipleri Maria’yı bulamazlar. Maria’nın ölmüş olduğunu düşünürler. Oysa Maria orman yolunda başka bir aile ile karşılaşmıştır. Maria ile aynı yaştaki kızlarını yeni kaybetmiş olan bu aile, Maria’yı kendi kızları gibi büyütmeye karar verir. Çünkü küçük kız, yaşadığı şok nedeniyle hiçbir şey hatırlamamaktadır.

İntikam Vakti TV8'de...