İnternetten tanıştığı kızla buluşacağını sanan adam hayatının şokunu yaşadı

İstanbul Avcılar'da şoke eden bir olay yaşandı. İddiaya göre, kız arkadaşıyla arkadaşlık sitesi üzerinden tanışan bir kişiyle  buluşan şahıs, bu kişiyi dövüp bir başka arkadaşına da cep telefonuyla kayda aldırdı. Bu anlar ise bir başka vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 13:07
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 13:07

Olay dün öğleden sonra Avcılar sahilinde yaşandı. İnternetteki arkadaşlık sitesi üzerinden bir kızla tanışan E.G., onunla buluşmak istediğini belirtti. Buluşma teklifi alan kız ise durumu sevgilisi M.F.Ö'ye anlattır. 

M.F.Ö. kız arkadaşının telefonundan bu kişiye buluşma teklifinde bulundu ve yanına bir arkadaşını da alarak Avcılar sahiline gitti. Şahıslar burada tartışmaya başladı ve ardından kavgaya tutuştu.

Kavgada kızın sevgilisi M.F.Ö, E.G’yi yere yatırarak yumrukla darp etmeye başladı. Bu sırada M.F.Ö.’nün yanında bulanan arkadaşı da darp anını kameraya çekti. Şahsın darp edilerek kameraya çekildiği anlar bir başka vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gelen polis ekipleri M.F.Ö’yü gözaltına aldı. Polis merkezinde ifadesi alınan M.F.Ö'nün, savcılıkta ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.