İnanılmaz kaza! Otoyolda 36 araç çarpıştı

Düzce'de TEM Otoyolu Gölyaka gişeler mevkisinde 1 TIR'ın kayması sonucu meydana gelen zincirleme kazada 26 araç çarpıştı. Kaza bölgesinde bulunan CNN TÜRK ekibinden Esra Emral: "10 dakika içinde 3 büyük kaza arka arkaya oldu. Ambulansların içinde yaralılara toplu halde müdahale ediliyor Çok sayıda yaralı var. İnsanlar ciddi anlamda panik olmuş durumda. İstanbul yönüne yol tamamen kapanmış durumda" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 15:17
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 15:17
İnanılmaz kaza! Otoyolda 36 araç çarpıştı

Kaza, saat 12.30 sıralarında TEM Otoyolu Gölyaka gişeler mevkisinde meydana geldi. İstanbul istikametine giden bir TIR'ın karla kaplı yolda kayması sonucu arkadan gelen araçlar, ardı ardına çarpıştı.

36 araç birbirine girerken, İstanbul istikameti ulaşıma kapandı. İhbarla bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye, trafik ve Karayolları ekipleri yönlendirildi. Kazada 25 kişi yaralandı. İlk müdahalenin ardından yaralılar, Düzce ve Sakarya'daki hastanelere kaldırdı. Hasar gören araçlar çekici ile yoldan kaldırılmaya başlandı. 

Yol kontrollü olarak trafiğe açılırken, araçları kaldırma çalışmaları sürüyor.

'10 DAKİKA İÇİNDE ARKA ARKAYA 3 BÜYÜK KAZA'

Bölgede bulunan CNN TÜRK ekibinden Esra Emral'ın aktardığı bilgilere göre; "Yaklaşık 30 araç var.  Ambulansların içinde yaralılara toplu halde müdahale ediliyor Çok sayıda yaralı var. İnsanlar ciddi anlamda panik olmuş durumda. İstanbul yönüne yol tamamen kapanmış durumda. 10 dakika içinde 3 kaza arka arkaya oldu. Gerçekten korkunç bir andı. Sadece o kazayı görmem bile benim oturup ağlamama yetti. Araçları ben sayamadım ama yetkililerden aldığım bilgiye göre 30 civarında araç kazaya karışmış durumda. Her şey gözümün önünde yaşandı, gerçekten korkunç bir andı. Burada bir can pazarı var. Yaralıları sedye ile taşımaya çalışıyorlar. Büyük bir karmaşa var" dedi.

 

İlgili Sayfalar: Playlist