Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İlyas Ekinci O Ses Türkiye sahnesini salladı

İlyas Ekinci O Ses Türkiye sahnesinde söylediği Zolf isimli parça ile sahneyi salladı. İşte O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan İlyas Ekinci'nin performansı...

28.11.2016 14:57

İlyas Ekinci, O Ses Türkiye son bölümde izleyenleri etkileyen bir performansa imza attı. Zolf isimli parça ile izleyenleri etkileyen yarışmacı, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. İlyas Ekinci'yi takımlarına dahil etmek isteyen jüri üyeleri, bir bir söz alarak yarışmacının tercihini etkilemeye çalıştılar.

Hadise, O Ses Türkiye'nin en tecrübelisi olarak konuşmak istedi. Acun Ilıcalı'nın da onayladığı durumu Sibel Can ve Murat Boz esprili bir dille sürdürdü. İzleyenleri güldüren konuşmanın ardından Sibel Can yarışmacıya Berivan şarkısını bilip bilmediğini sordu. Murat Boz ise 'gangnam style' şarkısını bilip bilmediğini sordu. İzleyenleri kahkahaya boğan anların ardından İlyas Ekinci tercihini yaptı.

Murat Boz tercihi tahmin etti
İlyas Ekinci performansını sergilerken Gökhan ve Hakan'ı kameraya çeken ve O Ses Türkiye yarışmacısının Gökhan ve Hakan'ı seçeceğini tahmin eden Murat Boz yanılmadı. İlyas Ekinci, O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan ve Hakan ile devam edeceğini açıkladı.

Yorumlar | 1
üye profil
hacı bacak 2 yıl önce
İlyas ekinci tekrar programa alınmasını istiyoruz