İETT sefer saatlerinde değişiklik!

İETT sefer saatlerinde değişiklik!

İETT ve Şehir Hatları 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren kış dönemi saatlerine geçiş yapılacağını duyurdu.

İETT ve Şehir Hatları, okullarına gidecek öğrenciler ve bayram tatilini bitiren çalışanlar için duyuru yaptı. Yapılan duyuruya göre 19 Eylül Pazartesi gününden başlamak üzere kış dönemine girilecek. Kış dönemi ile birlikte; yeni iETT sefer saatlerinin geçerli olacak.

İstanbul'da toplu taşımayı kullananlar açısından oldukça önem arzeden tramvay, metro ve otobüs sefer saatlerinde değişikliğe gidiliyor. Edinilen bilgiye göre İETT hafta başından itibaren yeni sefer saatlerini uygulamaya koyacak.

İETT sosyal medyadan duyurdu...
İETT'nin sosyal medya hesaplarından bugün itibarıyla yapılan duyuruya göre İstanbul'da toplu ulaşımda güncel sefer saatleri değişecek ve yarından itibaren "www.iett.istanbul" adresi ya da MOBİETT uygulamasından yeni sefer saatleri öğrenilebilecek. İstanbul Şehir Hatları da sosyal medya platformundan 19 Eylül'den itibaren seferlerinde kış tarifesi uygulamasının başlayacağını bildirdi.

Tatil dönüşü trafik çilesi!
Bayram tatilinden dönenlerin oluşturduğu yoğunluk devam ediyor. Bayramın son gününden itibaren başlayan trafik yoğunluğu yarın geç saatlere kadar süreceği tahmin ediliyor.

TEM Otoyolu'nun İstanbul istikametinde Bolu, Düzce ve Sakarya kesiminde akıcı bir trafik yaşanırken, Kocaeli geçişinde yoğunluk oluştu.

Kurban Bayramı tatilini tamamlayarak eve dönüş yolculuğuna çıkanlar, TEM otoyolunun Kocaeli geçişinde yoğunluğa neden oluyor. Otoyolun, Sakarya, Düzce ve Bolu kesiminde ise akıcı bir trafik yaşanıyor.

Bayram dolayısıyla tatile çıkanların dönüş yolculuğu devam ediyor. Kocaeli'de, TEM Otoyolu'nun İstanbul istikameti Bekirdere rampası, Gültepe ve Korutepe tünel girişleriyle Alikahya mevkisinde ulaşım zaman zaman aksarken güzergahın akıcı bir yoğunluğa sahip olduğu görüldü.

Otoyolda zaman zaman meydana gelen maddi hasarlı kazalar ve araç arızaları nedeniyle trafikte aksamalar yaşanıyor.

D-100 Karayolu, İzmit geçişi İstanbul yönünde araçlar düşük hızda seyrediyor.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri de yollardaki kontrollerini sürdürüyor.

Görüntülenme : 1245 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 16:02:39
Yayınlanma Tarihi: 17/09/2016 15:34:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin