İç çamaşırlarını toplamak için balkona çıkan kız durumu fark edince hemen telefona sarıldı

Bursa'daki bir mahallede balkona iç çamaşırlarını asan genç bir kız, çamaşırları toplamaya çıktığında eksik olduğunu fark etti. Bölgedeki bir güvenlik kamerasını izleyen kız, çamaşırlarının çalındığını görünce polise şikayette bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 15:46
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 15:46

Bursa'daki iç çamaşırlığı hırsızlığı güvenlik kameralarına yansıdı. Balkona çamaşırlarını çıkmaya toplayan genç kız, eksik olmalarından şüphelenerek kayıtları izledi. Bir şahsın çamaşırlarını aldığını gören kız, karakola koştu.

İÇ ÇAMAŞIRINI ALIP UZAKLAŞTI
Yıldırım ilçesinin Arabayatağı Mahallesi'ndeki bir binanın giriş katında oturan aile, kurutmak için pencerelerinin önüne çamaşır astı. Sokaktan geçerken asılı çamaşırlara bir süre çevreyi kontrol ederek yaklaşan şüpheli, bunların arasında bulunan kadın iç çamaşırlarını alarak uzaklaştı.

KAMERALAR İNCELENDİ
Hırsızlığı çamaşırlarını toplamaya gelen T.Y. fark etti. Topladıkları arasında çamaşırlarını bulamayan genç kız, güvenlik kameralarından çalındığını gördü. Polis merkezine giderek şikayetçi olan T.Y, görüntüleri de sosyal medyada paylaştı. Kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi arama çalışmalarını başlattı.

Kaynak: DHA-İHA

İlgili Sayfalar: Playlist