Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İmparator’dan Ramazan tavsiyeleri

İmparator’dan Ramazan tavsiyeleri

Ramazan ayına sayılı günler kaldığını hatırlatan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, “Aç insanları doyursunlar. O zaman Ramazan olur” tavsiyesinde bulundu.

22.06.2014 06:16

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmed Tatlıses’in işletmeciliğini üstlendiği Tatlıses Kebap, 8. kebap ve lahmacun salonunu Başakşehir’de açtı. Açılışa İbrahim Tatlıses’in yanı sıra Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, sanatçılar Mahmut Tuncer ve Hasan Yılmaz katıldı. İbrahim Tatlıses, vatandaşlarla beraber kurdele keserek kebap salonun açılışını gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta kebap ve lahmacun dağıtıldı. Kendi yemediği hiçbir şeyi insanlara yedirmediğini söyleyen Tatlıses, “Seyrantepe’de ne yiyorsanız burada da aynısı yersiniz” dedi.

"ÖNEMLİ OLAN PARA KAZANMAK DEĞİL"Vatandaşların Ramazan’ını tebrik eden Tatlıses, “Aç insanları doyursunlar. O zaman Ramazan olur. Biz Ramazan’da hep ucuzuz. Önemli olan para kazanmak değil, iyi şeyler yapmaktır. İnşallah başka yerlerde açacağız. Yavaş yavaş, adım adım” şeklinde konuştu.Kebabı da lahmacunu da çok sevdiğini belirten Tatlıses, çiğ köftenin sadece Tatlıses’te yenmesi gerektiğini belirterek, “Tatlıses’ten başka bir yerde yemeyin her yerde katıklı. Önce lokantaları görmeden gelip fabrikalarımızı görsünler. Nasıl üretiliyor, nasıl yapılıyor görsünler” dedi.Açılışın ardından kebap salonundan ayrılan Tatlıses, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Yorumlar | 0
üye profil