Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Kazanmayı hak ettik'

'Kazanmayı hak ettik'

Fenerbahçe Ülker Basketbol Yardımcı Antrenörü Jose Maria Izquierdo Ibanez, Galatasaray karşısında iyi oynayarak, maçı kazanmayı hak ettiklerini söyledi.

14.06.2014 05:27

Obradovic’in cezası nedeniyle bu maçta takımın başında sahada olan Yardımcı Antrenör Jose Maria İzquierdo İbanez, maç sonrasında yayıncı kuruluşa karşılaşmayı değerlendirdi.İyi olan tarafın kendileri olduğunu söyleyen Antrenör Jose Maria Izquierdo Ibanez, "Daha iyi oynayan bizdik. Kazanmayı hak ettik. Savunma açısından çok iyiydik. 2 sayılık atışlarda da iyiydik. Yakaladığımız sayı avantajını maç sonuna kadar elimizde tutarak maçı kazandık. Herkese teşekkür ediyorum. Taraftar muhteşemdi" dedi.Artık basketbol konuşmak istediklerinin altını çizen Ibanez, "Pazartesi günü de sadece saha içine odaklanayacağız" diye konuştu.Ibanez basın toplantısında ise "Öncelikle oyuncularıma, teknik ekibime, Fenerbahçe camiasına  ve bizi çok iyi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.  Çok güzel bir basketbol atmosferiydi. Bize harika destek oldular. Çok önemli bir galibiyet elde ettik" şeklinde konuştu..

Bo McCalebb: "12 oyuncumuzdan da katkı aldık"Bo McCalebb ise basın toplantında yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:"Bizim için çok önemli bir karşılaşmaydı. 12 oyuncumuzdan da katkı aldık. Bu sonuçla avantajı elimize geçirmiş olduk. Bir galibiyete ihtiyacımız kaldı. Bu karşılaşmada koçumuz Jose Maria Ibanez de bizi çok iyi yönetti"Ömer Onan ise camiaya şampiyonluk hediye etmek istediklerini söyledi.Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Ömer Onan, "Farkı açarak maçı kazandık. Maçın sonunda gençler sahada yer aldı. Hızlı oynayıp, tempoyu hızlı tutmaya çalıştık. Pazartesi günü de Abdi İpekçi'ye kazanmaya gideceğiz. Camiamıza şampiyonluk hediye etmek istiyoruz" diye konuştu.Hızlı oyunun önemine dikkat çeken Kaptan, "Hızlı oynadığımız zaman daha iyiyiz. Galatasaray geriye koşmakta zorluk yaşıyor. Bunu orada da yapmamız lazım. Oynadığımız maçlarda, yapamadık, yapmamıza izin verilmedi. Burada nasıl oynuyorsak orada da öyle oynamalıyız" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil