Huzur Sokağı'nda final gecesi!

Huzur Sokağı bu akşam yayınlanacak olan 67. bölümüyle izleyicilerine veda edecek.

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2014 11:13
Değiştirme Tarihi: 18.04.2014 11:07

ATV ekranlarının sevilen dizisi Huzur Sokağı, bu akşam yayınlanacak olan 67. bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek.

Huzur Sokağı dizisinin 18 nisanda yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Huzur Sokağı dizisinin son fragmanı acunn.com'da. Ekranların sevilen dizisi Huzur Sokağı ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Huzur Sokağı dizisinin bu akşam yayınlanacak olan final bölümüyle ilgili tüm ayrıntılar acunn.com'da...

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..." Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen Huzur Sokağı dizisi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan Huzur Sokağı dizisinde Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

Huzur Sokağı dizisinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

Huzur Sokağı final bölümüyle bu akşam saat 22:25'de ATV ekranlarında...