Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
CHP'li vekilin fotoğrafına büyük tepki!

CHP'li vekilin fotoğrafına büyük tepki!

Twitter hesabında rakı içerken çekilen görüntüsünü paylaşan CHP'li Hüseyin Aygün'e AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz'dan tepki geldi.

12.07.2014 17:44

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün rakı içerken çekilmiş bir fotoğrafını Twitter'dan paylaşması tepkilere de neden oldu. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz da Aygün'e tepki gösterenler arasındaydı.

"Aygün, Kılıçdaroğlu'nun himayesinde"Kapusuz, Aygün'ün Kemal Kılıçdaroğlu tarafından korunduğunu öne sürerek, Aygün'e CHP tarafından bir ceza verilmemesini de manidar buldu. Aygün'ün insanlara saygısı olmadığını iddia eden Kapusuz, CHP yönetiminden hiçbir uyarı almaması, CHP yönetiminin de bu düşüncelere ve eylemlere iştirak ettiğini gösteriyor, açıklamasında bulundu.Kapusuz, Aygün'e olan tepkisini şu sözlerle sürdürdü:"İnanan insanlara karşı kinini ve nefretini her fırsatta ortaya koyan bu vekil, belli ki Kılıçdaroğlu’ndan himaye görmektedir. Akıllara şu soru gelmektedir; her fırsatta toplumu kışkırtmaya çalışan bu vekili CHP kasıtlı olarak provokasyon amaçlı mı kullanmaktadır?"Kapusuz'dan Aygün'e uyarıKapusuz, 40’lı yılların tek parti idaresinden bu yana süregelen, CHP’nin din karşıtı olduğuna dair algıyı pekiştirmeye çalışan bu şahıs, milletin vekili olduğunu unutmamalı ve herkesin inancına saygılı olmayı öğrenmelidir, uyarısında bulundu.
Yorumlar | 0
üye profil