Hürrem Sultan Arap Basının Gözdesi Oldu

Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden Sayidaty bu ay ki sayısında milyonlar tarafından izlenen Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultanı Meryem Uzerliyi kapak yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2013 12:37
Değiştirme Tarihi: 23.05.2013 12:34
Hürrem Sultan Arap Basının Gözdesi Oldu
Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden Sayidaty bu ay ki sayısında milyonlar tarafından izlenen Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultanı Meryem Uzerliyi kapak yaptı.   Ortadoğu'nun en saygın dergilerinden Sayidaty dergisi birçok ülkede yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli'yi kapağına taşıdı. 
  YABANCI BASIN KUYRUKTA   Sayidaty dergisinin İstanbul sorumlusu Savaş Tayhan, Ortadoğu izleyicisinin Türk dizilerine ve oyuncularına hayranlık duyduğunu ve bunun Türk turizmine büyük katkı sağladığını söyledi. Tayhan, ''Yabancı basın şuanda Türk oyuncularla röportaj yapmak için sıraya girmiş durumda. Hatta röportaj yapmak için İstanbul'a kamp kurdular. Yabancı basının şuanda en çok röportaj yapmak istedikleri isimlerin başında. Muhteşem Yüzyıl ve Kuzey Güney geliyor. Bu dizilerden Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergenç, Kuzey Güney dizisinden Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy,Öykü Karayel, ayrıca Bülent İnal, Burak Hakkı gibi isimlere de hala yoğun ilgi var.''dedi.
  Haber ile ilgili metin girin!.