Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hülya Avşar Köşe Yazılarıyla Sanal Alemde de Zirvede!

Hülya Avşar Köşe Yazılarıyla Sanal Alemde de Zirvede!

Hülya Avşar, Acunn.com'a özel yazdığı köşe yazıları ile bu alanda da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

14.08.2012 15:32

Kariyeri boyunca yaptığı her işin altından büyük bir başarıyla kalkan ünlü sanatçı Hülya Avşar, Acunn.com'a özel yazdığı köşe yazıları ile bu alanda da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösteriyor.Yazılarında kimi zaman hayata dair küçük detayları, kimi zamansa gündeme ilişkin konuları dile getiren ve bu konuları köşesinde kendi üslubunca kaleme alan ünlü sanatçının yazıları, yüz binlerce okur tarafından büyük bir dikkat ve keyifle takip ediliyor.Okurlarının kendisine hulya.avsar@acunn.com  aracılığı ile gönderdiği mailleri okuyan ve onları dikkatlice analiz eden Hülya Avşar, köşe yazarlığı konusunda zirveye çıkmasının en önemli sebebini onlarla kurduğu interaktif ortam olarak görüyor.Köşe yazarlığı  konusundaki yeteneği  ile şu sıralar sanal alemde en çok tıklanan yazarlar arasına giren ve yazıları ortalama 100 binin üstünde tıklanan Hülya Avşar, görünen o ki, oyunculuk, ses sanatçılığı, jüri üyeliği ve tenisteki başarısını bu alanda da zirveye taşımışa benziyor.İşte Hülya Avşar’ın tıklanma sayısı yüzbinleri bulan yazıları:

Bayılıyorum Onlara! Yazısı İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.Nasıl Sahtekar Olunur? Yazısı İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.Limbo  Yazısı İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.Niye Mi Korkuyoruz? İşteeeee Yazısı İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.YEK Jömöra Viya Böbeje Yazısı İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil