Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Sabırsızlıkla bekliyor'

'Sabırsızlıkla bekliyor'

Portekizli yıldızın menaceri Ümit Akbulut, Almeida'nın, Galatasaray'ın sunduğu iki maddeyi düşündüğünü söyledi. Akbulut ayrıca oyuncusunun İstanbul'da sabırsızlıkla beklediğini belirtti

19.07.2014 04:31

Galatasaray’ın transfer gündeminde olan Hugo Almeida ile ilgili yeni bir gelişme olmadı. Bu nedenle, “Acaba taraflar anlaşmaktan vazgeçti mi?” soruları sorulmaya başladı. Almeida’nın menaceri Ümit Akbulut, Radyospor’a yaptığı açıklamada neden ilerleme kaydedilemediğini anlattı. Akbulut, “Galatasaray şartlarını sundu. Almeida’nın düşündüğü iki madde var. Biz bunların üzerinde takıldık. Ama bana göre bunlar aşılamayacak şeyler değil. Aslında kendisi de İstanbul’da sabırsızlıkla anlaşma yapmayı bekliyor. Ancak bu maddeler üzerinde de düşünüyor. Ben de Almeida’yı ikna etmeye çalışıyorum” diye konuştu.

‘Drogba, Almeida’yı önerdi’Ümit Akbulut, Hugo Almeida’yı Galatasaray’a öneren ismin de Didier Drogba olduğunu öne sürdü. Akbulut, “Drogba bize, başkanla konuştuğunu ve kendisinin yerine en çok yakışan kişinin Almeida olduğunu söylediğini aktardı. Fenerbahçe ile asla bir temasımız olmadı” dedi.
Yorumlar | 0
üye profil